Lorbeer zeytinyağı defne organik bio

bilgi

Neden defne sabunu Halep ünlü?

1 - Halep zeytin çiftlikleri yakınında bulunan, bu nedenle el zeytin sıkma tesisleri yakındır. Köylülerin çoğu ya satmak ya da sıkmak için Halep zeytin getiriyor.

2 - Halep defne ağaçları büyüyecek ve köylülere satmak defne yağı getirerek kostal veya Türk dağlara yakın mesafededir.

3 - Halep antik ipek yolu üzerinde bilinen olduğundan, defne sabunu da dahil olmak üzere, uzak bölgelere yayılmış ve en pahalı ve lüks hediyeler biri olarak kabul edildi.

Zeytinyağı hakkında bilgi:

Info about olive oil

- Zeytin ağacı bütün dinlerin kutsal ağacı ve her 2 yılda bir meyve veren uzun bir zaman yaşıyor ve özellikle de adanmış olduğunu arazi geniş bir alana ihtiyacı vardır.

- Özellikleri bir doğu ya da batı ağaç değil, ama sadece Akdeniz bölgesinde yetişen, bu nedenle az sayıda ve az meyve.

- Zeytinyağı kanser ve düzenli zeytin yemek ya da petrol nadiren kalp hastalıkları insanlara karşı en iyi antioksidan yağların biri insan saçından Onun yararları çok (çalışma, internet üzerinden ulaşılabilir); yardımcı olur. gözenekler ve saç köklerinin besin geçişine açılması için neden kafa derisi yağ çıkarma.

Defne yağı hakkında bilgi:

Info about Laurel oil

- Defne yağı dağlarda ve soğuk iklimlerde yetişen bir ağaç elde edilir. Her yıl meyve verir ve biz meyve kaynatılarak yağı elde edilir. Bu ağaç yaygın olarak dağıtılan ve meyve yağı güzel ve doğal bir kokusu vardır. Saç ve cilt üzerinde etkili bu nedenle sabun% 25 daha az bir oranda kullanılmak üzere daha iyi. Verimliliği nedeniyle, tüm bakterileri öldürür ve birçok mantar, egzama, sedef hastalığı ve diğer hastalıkların ortadan kaldırılması cilt üzerinde sihirli bir etkiye sahiptir. Bu doğal bir dezenfektan (sterilizatör) gibi cerrahi operasyonlar geçmişte kullanılmıştır, firavunların doğal hoş bir kokusu vardır, çünkü onlar başlarını ve kullanılan kraliçe Zanobya kron olarak Roma Caesars onların mezarları (Kleopatra), bulundu.

Halep info:

Aleppo's info

- Halep, İpek Yolu üzerinden geçtiği dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Bu, eski bir ticaret ve sanayi merkezi oldu. Halep merkezi bulunan ve şehir kale, dünyanın en büyüklerinden biri olan kale ünlü bulunuyor. Onun kurucusu bilinmemektedir. Eski şehir ve eski çarşıları (marketler), kentin 7 kapılar (kapıları) gibi kaleyi çevreleyen. Onun çatılı pazarları, eskilik ve uzunluk ile ilgili dünyanın en büyük. Bu piyasaların, bu güne kadar otel çeşitli Hanları vardır. Halep Abassies (750-1258) devletin başkenti olan en önemli antik ürünleri tekstil, sabun ve Halep ünlü kekik.

Sıvı defne sabunu (Bio / Bitkisel Şampuan):
Bu üretilen hammadde ile birlikte zeytin ve defne yağları yapılmış bir sabun; sertleşmesine bırakılmak yerine sıvı formda kalacak olmasıdır Ancak, üretim yöntemi, şampuan için farklıdır. Avantaj ve kimyasal şampuan, sıvı defne sabun farklı özellikleri nelerdir:

1 - Sıvı defne sabunu, doğal malzemelerden yapılmış ve değil kimyasallar (sadece% 1'dir aromatik yağlar hariç). Bu yağlar, zeytin, defne ve gizli tarifleri gibi bırakılır ve diğer yağlar (arttırıcılar) birkaç miktarı. Ellerinizi şampuan ile cilt üzerinde kaygan hissetmiyorum bu yüzden (cilt temizlik nedeniyle) cildinizin kuru hissetmenize neden olacaktır, çünkü bu yağlar doğal olduğundan emin olmak için, kullanımı bir fark hissedeceksiniz .

2 - içermez çünkü duş başında düşük köpük kapasitesine sahiptir defne sodyum sülfat (SLS) köpük neden olur, bu kimyasal, insan sağlığı ve güvenliği için tehlikeli. Daha sonra yağlar çıkarılır çünkü köpük, doğal olur. ABD'deki bazı araştırmalar, bu ek olarak, kanserojen olduğunu kanıtlamıştır laureyl sülfat, sodyum (SLS) tüm deterjan üretiminde kullanılır.

3 - Bu doğal olarak verimli ve aktif tüyleri üzerindeki yağları, tüyler birbirlerine sopa bu nedenle kaldırıldı, çünkü bazı insanlar doğal olarak kuru saçlar için saç hissettim yol açabilir, saç ve cildi besler; Ancak, bu geçici ve olacak saç defne şampuanı ile birkaç kez sonra orijinal durumuna geri dönecektir. Bu bir sorun olabilir kurulandıktan hemen sonra saç fırçalama tarafından çözüldü.

4 - Bu yağlar, yağlar, kafa derisi sıyrılabilir ve saç birbirlerine sopa neden olan madde nedir nasıl saç köklerinin besin geçer derisi gözden geçirecektir? Herhangi bir şampuan asitlik veya bazlık derecesini (pH) seviyesi çoğunlukla 7.5. Çocuk şampuanı durumda, 5.5. Sıvı defne sabunu, 9.5 ve içme suyu, 7.4. Bu düzenli şampuan etkinliği daha fazla su ve aynı olduğunu gösterir. Ancak su cildi tazeleyen bu girdiğinde, diğer şampuanlar, cilt ve vücut için zararlı ve zehirli vücutta birikebilir. Kafa derisinin pH asidik ve sıvı defne alkali; bu yardımları kafa derisi yağ çıkarılması. Bu besin ve oksijen böylece canlandırıcı saç köklerinin üzerinden geçmesine izin verir ve kıllar yağ eksikliği nedeniyle birbirlerine sopa neden. Bu, saç kurutma veya turdan sonra şampuan kremi kullanarak hemen sonra fırçalama çözülebilir. Saç şampuanı iki hafta kullandıktan sonra, uyum için biraz zamana ihtiyacı doğal maddelerin kimyasal maddeler kullanarak değişiklik olarak buna adapte olacaktır.

5 - sıvı renk ve viskozite, ancak kullanılan zeytinyağı türüne göre sıvı değişebilir etkinliğini değiştirmez. sabit kalır ve ekili arazi için zeytinyağı ve defne kalitesi değişecektir göre ve kimyasal maddeler gibi sabit değil.

Badem yağı diğer yağlar gibi yararı, siyah kimyon yağı .... hakkında daha fazla bilgi için ürün sayfası Bu yağların bu bilgiyi bulabilirsiniz.

Aleppo Soap

Lütfen sorularınızı ve önerilerinizi göndermek için çekinmeyin. Keyfinize bakın ...
footer_nav_link