Lorbeer oliwy z oliwek bio

aleppo mydła

Poszukujemy dystrybutorów

Informacje o starych mydła z Aleppo:

Traditional Aleppo soap

po prawej stronie zdjęcia jest mydło, które gotowane przed jeden dzień. następnie cuted.

Po lewej stronie zdjęcia jest mydło, które już ugotowane. następnie umieścić na papierze do cięcia i opieczętowane.

 

- Oliwa z oliwek, olej laurowy, woda i wyprodukowane surowce miesza się w misce o pojemności około 5 ton. Następnie mieszaninę gotuje się przez 2 dni, a następnie został sporządzony i wylał na papierze, który jest położony nad ziemią. Tutaj zgęstnienia nad papierem, który jest około 8 cm. Wysokość ta jest ustalana ręcznie. Następnie mieszaninę pozostawia się schłodzone do następnego dnia, gdy staje się spójne. To hartowanej mieszanki jest cięty specjalnym nożem. Wieczorem tego dnia po mieszanina utwardza ​​się i cięcia, jest opatrzone przez producenta (producentów) tożsamości przez ręczny stempel, kawałek po kawałku. Mydło jest pobierana i rozmieszczone na 3 lub 4 stosy jedna nad drugą w długich rzędach, gdzie są one na jutro, dopóki nie są dobrze utwardzone

-Po tym, kawałki pochodzą z tych długich rzędach i ułożone w formie piramidy strukturę podobną niektóre luki pozostawione pomiędzy sąsiadującymi części tak, że powietrze nie może przejść łatwo przez nich i ich wyschnięcia. Struktura ta pozostaje przez 5 do 12 miesięcy

-Produkcji (gotowania) z mydła jest w zimne dni w roku przez około 3 miesiące.

- W przeszłości, przed produkcji mydła, oliwy z oliwek mieszano z piaskiem, tworząc mały kawałek do zera ciała i usunąć brud z nim związane.

- Tradycyjne mydła Aleppo

right side of the photo is the soap which cooked before one day

wykonane ręcznie od ponad 1000 lat, gdzie trwa jeden rok produkcji i suszenia:. to składa się z oliwy z oliwek, olej laurowy, materiały produkowane i wody tylko ilość oliwy z oliwek i zakres oleju laurowego w zależności od ilości dodanego oleju laurowego, które jest w zakresie od 5 do 25%.

- Zapach mydła Aleppo został złożony przed tradycyjne mydła Aleppo ziemię jako Noodles i perfumowane być ponownie prasowane i formowane w nowe formy

-Używamy perfum najwyższej jakości, międzynarodowe, kosmetyków i luksusowych marek.

Zalety i korzyści Lorbeer soap:

1 - Firma Lorbeer stara się wybrać najlepszy jakości oleje z oliwek, oleje laurowych i innych olejów, nigdy nie używa oszukany oleje, nieoryginalne oleje, takie jak sałata czy ogórek oleje lub pobrane oleje, które nie mają składników odżywczych.

2-Wprowadza naukowych metod w produkcji mydła, gdzie pH obniża się w miarę możliwości. Kilka prób zostały dokonane w celu uzyskania najlepszej jakości pod nadzorem wielu naukowców z najlepszych uniwersytetów.

3-Produkcja mydła w płynie (Bio / Herbal szampon) z jego postaci stałej używa najlepszych metod naukowych, w których płynie przechowywany jest w stabilnym stanie, aby uniknąć separacji oleju z innymi związkami.

4-Przyjmuje wysoki poziom higieniczny system w fabryce tak samo jak pracowników do czyszczenia maszyn wykonane z chromu. Ponadto, specyficzne opiekę higieniczną jest zwrócić uwagę, aby produkt jest czysty jak opakowania.

5-wprowadza nowe przemysłowych metod w tworzeniu nowych kształtów i form mydła. Nasza firma jest pierwszy wprowadziłmisternie zaprojektowane formy do mydła, w którym inne firmy kopiowane później.

6-Jego mydła aromatyczne zapachy. To największy sukces perfumy orientalne zapachy, takie jak Ambar, Oud, Bakhoul i piżmo.

7-jest wiarygodne w informacji, jeżeli zawartość na zewnętrznej mecze pakiet, który jest naprawdę wykorzystywanych do jego produkcji.

8-Jego ceny są dobrze zbadane i uzasadnione na podstawie treści

9-Obiecujemy sobie i obiecujemy rozwijać mydło we wszystkich jej aspektach najlepiej.

Info about old soap of Aleppo
Zapraszamy do wysyłania nam swoich pytań i sugestii. Zapraszamy do odwiedzenia ...

Lorbeer Aleppo Soap

German Test

footer_nav_link