Lorbeer zeytinyağı defne organik bio

Halep sabun

Distribütörler için

Halep eski sabun hakkında bilgi:

Traditional Aleppo soap

Fotoğrafın sağ tarafında, bir gün önce pişmiş sabun. sonra cuted.

Fotoğrafın sol tarafında zaten pişmiş sabun. sonra kesmek için kağıt üzerine koymak ve mühürlü.

 

- Zeytin yağı, defne yağı, su ve üretilen hammadde, yaklaşık 5 ton kapasiteli bir kapta karıştırılır. Karışım daha sonra 2 gün süreyle kaynatılır ve sonra çekilmiş ve bir kağıt zemin üzerine serilir üzerine dökülür. Burada, yaklaşık 8 cm yüksekliğinde kağıt üzerinde karışımı kalınlaşır. Bu yükseklik manuel olarak belirlenir. Tutarlı olduğunda karışım daha sonra bir sonraki güne soğutulmaya bırakılır. Bu sertleştirilmiş karışımı özel bir bıçak ile kesilir. Karışımı sertleştirilmiş kesilir ve sonra bu günün akşamı, üreticinin (üretici) kimlik manuel damgası, parça parça ile damgalanır. Iyi sertleştirilmiş kadar sabun, başka bir gün için sola uzun sıralar halinde diğeri üzerinde 3 ya da 4 yığınları birine alınır ve düzenlenir

- Bundan sonra onlar aracılığıyla havanın kolayca geçmek ve onları kuru böylece bu uzun satırları parçaları alınır ve bitişik parçaları arasında kalan bazı boşluklar bir piramit benzeri bir yapı bir formu düzenlenmiştir. Bu yapı, 5 ila 12 ay için sol

- Sabun üretimi (pişirme), yılın sadece 3 ay soğuk hava yapılır.

- Geçmişte, sabun üretimi önce, zeytinyağı vücut çizik ve ona bağlı kir kaldırmak için küçük bir parça oluşturmak için kum ile karıştırılır oldu.

- Geleneksel Halep sabun

right side of the photo is the soap which cooked before one day

1000 yıldan fazla üretim ve kurutma için bir yıl sürer beri elle yapılan, zeytin yağı, defne yağı, üretilen malzeme ve sadece su oluşan zeytinyağı ve defne yağı aralığı miktarı eklendi defne yağı miktarına göre hangi 5 -% 25 aralığında.

- Parfüm Halep sabun Noodles ve parfümlü yeniden bastırdı ve yeni kalıplara oluşturduğu gibi aslında zemin ardından geleneksel Halep sabun önce yapıldı

- Biz en kaliteli parfüm, kozmetik, uluslararası ve lüks markalar kullanın.

Avantajları ve LORBEER sabun faydaları:

1 - Lorbeer Firma zeytin yağı, defne yağı ve diğer yağlar en kaliteli yağlar seçmek istiyor; aldattığını yağlar, marul ve salatalık yağlar gibi olmayan orijinal yağı veya herhangi bir besin çıkarılan yağları kullanır asla.

2 - pH mümkün olduğunca azaltılmalıdır sabun üretiminde bilimsel yöntemler sunar. Çeşitli çalışmalarda, en iyi kaliteyi en iyi üniversitelerinden çok sayıda bilim adamlarının gözetiminde elde etmek için yapılmıştır.

3 - katı haldeki sıvı sabun üretimi (Bio / Bitkisel şampuan), sıvı sabun, diğer bileşikler yağın ayrılması önlemek için kararlı bir durumda tutulduğu en iyi bilimsel yöntemleri kullanır.

4 - kromdan yapılmış makinelerin temizlik işçileri gibi fabrika yüksek düzeyde hijyenik sistemi benimser. Ayrıca, ambalaj gibi ürün temiz olduğundan emin olmak için belirli hijyenik halledilir.

5 - Bu, yeni şekiller ve sabun kalıpları yeni sanayi yöntemleri tanıtır. Firmamız. tanıtmak için ilk diğer şirketler kısa bir süre sonra kopyaladığınız sabunlar girift tasarlanmış kalıplar.

6 - sabunları aromatik parfüm içerir. Bu en başarılı parfümler, Ambar, Ud, Bakhoul ve Misk gibi oryantal kokular.

7 - dış ambalaj maçları üzerinde içerik gerçekten onun üretiminde kullanılan bu bilgileri güvenilir.

8 - fiyatlarla iyi çalışılmış ve makul içeriğine dayalı

9 - Kendimizi söz ve biz, bütün iyi yönlerini sabun geliştirmek için söz veriyorum.

 

Info about old soap of Aleppo

Lütfen sorularınızı ve önerilerinizi göndermek için çekinmeyin. Keyfinize bakın ...

Lorbeer Aleppo Soap

German Test

footer_nav_link