Lorbeer oliwy z oliwek bio

Informacja

Dlaczego jest sławny w Aleppo laurowe mydło?

1 - Aleppo znajduje się w pobliżu oliwy z gospodarstw, dlatego jest blisko obsługi oliwek roślin ściskanie. Większość chłopów sprowadzały oliwki do Aleppo albo go sprzedać lub ścisnąć go.

2 - Aleppo znajduje się w pobliżu nadmorskich lub tureckich górach, gdzie rosną drzewa laurowego i chłopi przynosili laurowy olej do sprzedaży.

3-Ponieważ dawnego miejscu Aleppo był znany na Jedwabnym Szlaku, jego produktów, w tym mydła laurowy, rozprzestrzenił się na odległych obszarach i został uznany za jeden z darów najdroższych i luksusowych.

Informacje na temat oliwy z oliwek:

Info about olive oil

- Drzewa oliwne jest błogosławione drzewo we wszystkich religiach i wydaje owoce co 2 lata Żyje długo i wymaga dużych powierzchni gruntów, które jest przede wszystkim do niego..

- Jedną z jego cech jest to, że nie jest to wschodniej czy zachodniej drzewa, ale rośnie tylko w rejonie Morza Śródziemnego, więc jest to nieliczne i mało w owocach.

- Oliwa z oliwek jest jednym z najlepszych olejów przeciwutleniaczem, który może się oprzeć na raka i osób, które regularnie jedzą oliwki lub oleju rzadko mają chorób serca Jego korzyści dla ludzkiego włosa wiele (badania mogą być dostępne w Internecie), to pomaga. usuwanie tłuszczu z głowy głowy, co prowadzi do otwarcia porów i przejście substancji odżywczych do mieszków włosowych.

Informacje o Laurel oleju:

Info about Laurel oil

- Olej laurowy jest otrzymywany z drzewa, które rośnie w górach, jak i zimnym klimacie. Daje owoce co roku otrzymujemy ropy przez gotowanie owoców. To drzewo nie jest szeroko rozpowszechniona i oleju owoców ma bardzo ładny i naturalny zapach. To skuteczne na włosy i skórę więc lepiej być stosowane jako procent mniej niż 25% w mydło. Ze względu na swoją wydajność, może zabić wszystkie bakterie i ma magiczne działanie na skórę, która może wyeliminować wiele grzybów, egzema, łuszczyca i inne choroby. To było używane w przeszłości w zabiegach chirurgicznych jako naturalny środek dezynfekujący (sterylizatora), przez faraonów, gdzie stwierdzono w grobowcach (np. Kleopatra), przez rzymskich cezarów, gdzie umieścić go w koronach na głowie i przez królową Zanobya, którzy używali go, ponieważ ma naturalny przyjemny zapach.

Aleppo info:

Aleppo's info

- Aleppo jest jednym z najstarszych miast świata, w którym Jedwabny Szlak przechodzi. To był starożytnym centrum handlowe i przemysłowe. To słynie z cytadeli, która znajduje się w centrum Aleppo i jest jednym z największych w mieście twierdz na świecie. Jej założycielem jest nieznane. Starego miasta i starego Souks (rynków) otaczających twierdzę podobnie jak miasta 7 drzwi (bramy). Jego zadaszony rynkach są największymi na świecie dotyczących ich oldness i długości. Z tych rynków są różne chanów, które były hotele do dziś. Aleppo było stolicą stanu Abassies (750-1258). Jednym z jej najważniejszych produktów starożytnych są tekstylia, mydła i słynnego tymianek Aleppo.

Płyn laurowy mydło (Bio / Herbal Shampoo):
Jest to mydło z oliwy i oleje laurowy wraz z produkowanych surowców, jednak metody produkcji jest różna dla szamponu, ponieważ pozostanie on w postaci płynnej nie pozostawały do utwardzenia. Jakie są zalety i specyficzne cechy cieczy laurowe mydła od szamponów chemicznych:

1-mydło w płynie laur jest wykonane z naturalnych materiałów i niechemicznych (za wyjątkiem olejków aromatycznych, które jest tylko 1%). Oleje te są oliwek, laurowych i kilka ilość innych olejów (wzmacniacze), które pozostaną tajne receptury. Aby upewnić się, że oleje te są naturalne, poczujesz różnicę w użyciu, ponieważ spowoduje to skórze uczucie suchości dzięki czemu ręce nie będzie czuć się śliskie na skórze, ponieważ będą z szampon (ze względu na oczyszczanie skóry) .

2-on ma niską zdolność pienienia na początku pod prysznicem, ponieważ nie zawiera siarczan sodu laurowy (SLS)co powoduje, pianki, ten związek chemiczny jest niebezpieczne dla zdrowia i bezpieczeństwa człowieka. Później, pianka staje się naturalne, ponieważ oleje są usuwane. Niektóre badania w USA wykazały, że to rakotwórcze w dodatku do tego siarczan sodu laureyl (SLS)jest wykorzystywany w produkcji wszystkich detergentów.

3 - To oczywiście kanały włosów i skóry skutecznie i aktywnie które mogą prowadzić do czuł włosów dla niektórych osób z włosami naturalnie suche, ponieważ olej na włosy usuwane są więc włosy przyklejają się do siebie, jednak będzie to tymczasowy i włosy powrócą do stanu pierwotnego po kilka razy z pomocą szamponu laurowy. Problem ten może być rozwiązany przez szczotkowanie włosów bezpośrednio po wysuszeniu.

4-To będzie przejrzeć tłuszczów ze skóry, która przechodzi substancji odżywczych do mieszków włosowych Jak olejów odtłuszczonego się skóry głowy i to, co jest substancją, która powoduje włosy sklejają się ze sobą? Poziom kwasowości i zasadowości (pH) w każdym szampon jest głównie 7.5. W przypadku szamponu dla dzieci, to jest 5,5. Dla cieczy laurowy mydło, to 9,5, a dla wody pitnej, to jest 7,4. Oznacza to, że skuteczność regularne szampon jest taki sam, jak wody i nie więcej. Kiedy woda dostaje się do skóry, odświeża ją jednak inne szampony mogą gromadzić się w skórze i ciele, które jest szkodliwe i trujące dla organizmu.PH skóry głowy jest kwaśna i cieczy laurowy ma odczyn zasadowy, co pomaga w usuwaniu olejów z głowy. Pozwala to na tlen i substancje odżywcze przechodzą przez mieszki włosowe co orzeźwiający ją i powodując włosy trzymać się nawzajem z powodu braku oleju. Problem ten można rozwiązać poprzez szczotkowanie włosów zaraz po wyschnięciu lub za pomocą klimatyzatora po rundzie szamponu. Po użyciu szamponu na dwa tygodnie, włosy będą adaptować się do niego jak zmienić z pomocą środków chemicznych do naturalnych substancji potrzebuje trochę czasu na dostosowanie.

5-kolor i lepkość cieczy może się zmienić w zależności od rodzaju oliwy z oliwek używanej jednak cieczy wydajność nie zmieni przez pozostaje na stałym poziomie i jakości oliwy z oliwek i lauru, będą się różnić w zależności od uprawy ziemi i to nie jest stały jak w substancji chemicznych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści inne oleje jak olej migdałowy, olejek z czarnuszki .... można znaleźć te informacje na stronie produktu, które to oleje.

Aleppo Soap

Zapraszamy do wysyłania nam swoich pytań i sugestii. Zapraszamy do odwiedzenia ...
footer_nav_link